11.06.2026 | 10:29

Запалиха светлините на Коледната елха в градския парк на Добрич

20231216_170320 (1)

Снимки: Ангел Радилов, "Подиум"

Дядо Коледа и кметът на Добрич Йордан Йорданов запалиха свитлините на Коледната елха , която тази година е в градския парк „Св. Георги“.
Преди това актьори от ДКТ „Дора Габе“ изиграха пред децата, дошли на тържеството Коледния спектакъл „Търси се приятел“.
Дядо Коледа раздаде на малчуганите книжки с приказки от Община Добрич.

Verified by MonsterInsights