30.05.2024 | 16:47

Концерти и представления във Фестивален и конгресен център – Варна до края на октомври и през месец ноември

ФКЦ Варна, Снимка: Ангел Радилов

21 октомври – зала 1 -11 ч.
Културно-духовна беседа с Георги Изворски и Силвина Бел Илали, вход свободен/дарение

22 октомври – зала 1 – 19 ч.
АДРИАНО ЧЕЛЕНТАНО, Трибют на ADOLFO SEBASTIANI

25 октомври – зала 1 – 19 ч.
„ГОРКАТА ФРАНЦИЯ“, комедия от Жан Ко
С Александър Дойнов, Александър Кадиев, Катерина Евро, Фахрадин Фахрадинов, Анелия Луцинова

26 октомври – зала 1 – 19 ч.
„МАРШРУТКА“, комедия от Елин Рахнев
Режисьор: Пламен Масларов
с Тончо Токмакчиев, Мария Статулова, Катерина Евро, Кирил Ефремов, Диян Мачев, Стефан Денолюбов, Богдан Казанджиев

27 октомври – зала 1 – 19 ч.
„ТАЛАНТ“ с Александър Алексиев и Стоян Дойчев

29 октомври – зала 1 – 19:30 ч.
СВЕТОВНОТО КИНО В МУЗИКА
Хилда Казасян, Теодосий Спасов, Васил Петров и Плевенската филхармония под диригентството на Борислав Йоцов

30 октомври – зала 1 – 19 ч.
РУСЛАН МЪЙНОВ И Симфониета – Видин в концерта „ИТАЛИАНСКАТА МУЗИКА“

30 октомври – зала 2 – 19:30 ч.
„ЖЕЛЕЗНИЯТ СВЕТИЛНИК“
Драматизация и режисура: Бойко Илиев
с Мариела Топалова, Филип Дончев, Яцек Янков, Марияна Бранкованова, Николай Сяров, Филина Петрова

31 октомври – зала 2 – 19:30 ч.
„ПРЕСПАНСКИТЕ КАМБАНИ“от Димитър Талев
Драматизация и режисура: Бойко Илиев
с Анна Петрова, Мариела Топалова, Петьо Горанов, Яцек Янков, Николай Сяров, Габриела Димитрова, Иван Иванов, Стефан Мараджиев

ноември 2023

1 ноември

„ПРЕМАХНИ ОТ ПРИЯТЕЛИ“ с Мария Сапунджиева, Владимир Зомбори, Анелия Луцинова, Катя Иванова, Деян Ангелов2 ноември
„ДВАМАТА ВЕРОНЦИ“ от Уилям Шекспир
с Димитър Живков, Камен Иванов, Лора Недялкова, Благица Стоименова, Димитър Мартинов, Давид Крумов, Атанас Махнев, Борислав Апостолов, Грета Неделчева

3, 4, 5 ноември

ШЕСТИ ФЕСТИВАЛ „ЗВЕЗДИ НА СЦЕНАТА“ – СНЦОП „Арлекин арт“

4 ноември
„В ОГЛЕДАЛОТО НА ВОДАТА“
концерт-спектакъл на Представителен фолклорен ансамбъл „Шевица“ – София
гостува премиерно в морската столица

5 ноември
„ЗАЕДНО ПРАВИМ ЧУДЕСА“ – концерт на НЧ „П.Р.Славейков“

6 ноември
„ЖЕЛЕЗНИЯТ СВЕТИЛНИК“ от Димитър Талев
С участието на: Мариела Топалова, Филип Дончев, Яцек Янков и др.

6 ноември
Национална премиера: „ПОСЛЕДНИЯТ ПОЛОВ АТЛЕТ“

Комедия от Нийл Саймън
Режисьор: Николай Урумов

С участието на: Николай Урумов, Димитрина Гинева, Мария Генова и Мария Гинкова

7 ноември
„КОЛКО Е ВАЖНО ДА БЪДЕШ СЕРИОЗЕН“
Автор: Оскар Уайлд
Участват: Владислав Виолинов, Тигран Торосян, Антоанета Добрева – Нети, Анастасия Ингилизова, Георги Къркеланов, Веселин Ранков, Мимоза Базова, Пламена Гетова, Калин Иванов

7 ноември
„ПРЕСПАНСКИТЕ КАМБАНИ“ от Димитър Талев
С участието на: Анна Петрова, Мариела Топалова, Петьо Горанов, Яцек Янков, Николай Сяров, Габриела Димитрова, Иван Иванов, Стефан Мараджиев

8 ноември
„ЖЕНА МИ СЕ КАЗВА БОРИС“
Комедия от Рафи Шарт
с Румен Угрински, Станимир Гъмов, Стефан Рядков, Петьо Петков-Шайбата, Диана Любенова, Ернестина Шинова и Жанина Дончева

8 ноември
„ГОСПОДИН ИБРАХИМ И ЦВЕТЯТА НА КОРАНА“
Моноспектакъл на живота, разказан от актьора Мариус Донкин, по бестселъра на Ерик-Еманюел Шмит

9 ноември
„ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА“ – детски куклен театър
две представления

9 ноември
МАРИЯ ИЛИЕВА с национално турне „Любов“

10 ноември
„МОЕТО МЪЖКО МОМИЧЕ“
Участват: Михаил Билалов, Мая Бежанска, Асен Данков и Теона Димова

11 ноември
Концерт-спектакъл „ЗАВРЪЩАНЕ В ОБРАЗА“ с участието на 7 ансамбъла и над 250 изпълнители от цялата страна

12 ноември

Концерт по случай 23-тата годишнина на танцов състав „ДИВНИ ТАНЦИ“

13 ноември
„БЪЛГАРСКАТА ЛИТЕРАТУРА НАКРАТКО“
комедия от Иво Сиромахов
Участват: Мария Игнатова, Ненчо Илчев и Антоан Петров

14 ноември
ABBORN – ULTIMATE ABBA CLASSIC SHOW VARNA
КОНЦЕРТ-ТРИБЮТ

15 ноември
„МАЙКЪЛ ДЖАКСЪН: Thriller– Историята и легендата за краля на попа”
КОНЦЕРТ-ТРИБЮТ
Диригент и аранжименти: Роберто Молинели
Режисьор: Сребрина Соколова
Солисти: Клариса Вичи и Матиа Шаша
Оркестър на Държавна опера Варна

16 ноември
„С ГРЪБ КЪМ ЗАЛЕЗА“
от Яна Борисова
Режисьор: Димитър Коцев – Шошо
Музика: Милен Кукошаров
С участието на: Стефан Вълдобрев, Петър Антонов, Александра Сърчаджиева, Ива Тодорова

20 ноември
„ЛЪЖАТА“
Автор: Флориан Зелер
Участват: Асен Блатечки, Койна Русева, Стефан Иванов, Милена Маркова – Маца

21 ноември
„КАФЕ С ПРЕТЕНЦИЯ“
Комедия от Георги Марков
Постановка: Иван Урумов
Музика: Дони – Добрин Векилов
С участието на: Иван Радоев, Моньо Монев, Юлиан Вергов
Гастрол на театър „Българска армия“

29 ноември
„ЦЪРКВА ЗА ВЪЛЦИ
от Петър Анастасов
Режисьор: Стефан Спасов
В ролята на Господ – Христо Мутафчиев, заедно с актьорите от трупата на Драматичен театър „Йордан Йовков“

30 ноември
„ОПЕРАЦИЯТА“
комедия от Иво Сиромахов
Постановка: Борис Панкин
С участието на: Орлин Горанов, Миглена Стоева, Тони Минасян, Мариан Бачев

Кинопрограма във ФКЦ

Билети на касата на Фестивален и конгресен център и онлайн от сайта www.fccvarna.bg
* ФКЦ си запазва правото на промени в програмата. Същите се обявяват в секция „Новини“.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Verified by MonsterInsights