Химнът на Европа прозвуча в Добрич от Духовия оркестър под диригентската палка на д-р Росица Бояджиева-Вълева (ВИДЕО)
Снимка и видео: Ангел Радилов
Духовият оркестър на Добрич с диригент д-р Росица Бояджиева-Вълева се включи в националната инициатива „Да отбележим заедно Деня на Европа“. Проявата е организирана от Представителството на Европейската комисия в България, в която духови оркестри от цялата страна точно в 12.00 часа изпълниха едновременно химна на Европа – „Ода на радостта“ на централни публични пространства. В Добрич събитието бе проведено пред Художествената галерия на града.
Организатор бе Общински културен институт „Добрич“.

