19.06.2024 | 0:18

335 ученици от община Добричка се включиха в конкурса „Весела Коледа за всички“

Снимка: Община Добричка

335 ученици от 12 общински училища се включиха в конкурса за коледни  сувенири и картички, организиран от Местната комисия за борба с противообществените прояви на малолетните и непълнолетните в община Добричка. Авторите на класираните творби ще получат награди от кмета Соня Георгиева, а за всички, участвали в ученическата надпревара, са предвидени коледни торбички.

Класирани участници в конкурса за коледни сувенири 

І възрастова група (І-ІV кл.)

І място  Гьонюл Гюлджан – ученик в І клас от ОУ „Васил Левски“, с.Хитово

              Стоил Николов – ученик в I клас от ОУ „Отец Паисий“, с. Батово

ІІ място  Лелина Василева – ученичка в III клас от ОУ„Отец Паисий“, с. Батово

ІІІ място  Джан Несторов – ученик в III клас от ОУ „Васил Левски“, с. Хитово

                Звезделина Айфер – ученичка във II клас от ОУ „Васил Левски“,   

                с.Хитово

ІІ възрастова група (V-VІІ кл.)

І място  Алиджан Али – ученик в V клас от ОУ „Стефан Караджа“, с. Житница     

              Гергана Димитрова и Даяна Йорданова – ученички в VІІ клас от ОУ  „Отец  Паисий“, с. Батово

ІІ място Алекс Райчев и Мустафа Мустафов – ученици в V клас от ОУ „Стефан Караджа“, село Житница

       Александра Леонова – ученичка в  V клас от  ОбУ „Добри Войников“, с.  

       Победа

ІІІ място  Лоренцо Атанасов – ученик в V клас от СУ „Никола Вапцаров“, с. 

                Карапелит

               Зоя Зоблоцка – ученичка в V клас от ОУ „Климент Охридски“, с. 

               Смолница

ІІI възрастова група (VIII-XII кл.)

І място  Шени Давидова – ученичка в VIII  клас от  ОбУ „Добри Войников“, с. 

               Победа

               Гюлен Сергеев – ученик в IX клас от  ОбУ „Добри Войников“,с.Победа

ІІ място Георги Бисеров – ученик в X клас от  ОбУ „Добри Войников“, 

             с.Победа 

Класирани участници в конкурса за коледна картичка 

І възрастова група (І-ІV кл.)

І място Анжела Алимова – ученичка в ІV клас от ОУ „Отец Паисий“, с.   

               Овчарово

             Назлъ Бейтула – ученичка в ІV клас от СУ „Никола Вапцаров“, 

             с.Карапелит

ІІ място Ася Исинова – ученичка в ІV клас от ОУ „Васил Левски“, с. Хитово

               Изел Реджеб – ученик в III клас от ОУ „Климент Охридски“, с. 

               Смолница

ІІІ място  Доротея Стефанова – ученичка в ІV клас  от ОУ „Отец Паисий“, с. 

                 Овчарово

                Виктория Василева – ученичка в III клас от ОУ „Отец Паисий“, с. 

                Батово

ІІ възрастова група (V-VІІ кл.)

І място Габриела Иванова – ученичка в  VІІ клас от ОУ„Отец Паисий“, с. Батово

             Хабибе Мендун – ученичка в VI клас от ОУ„Васил Левски“, с. Хитово

ІІ място Йордан Бориславов – ученик в V клас от ОУ „Отец Паисий“, с. Батово

               Анета Исметова – ученичка в  VІ клас от ОУ „Св. св. Кирил и Методий“, с. Дончево

ІІІ място  Мирела Антонова – ученичка в VІІ клас от ОУ „Климент Охридски“,

                  с. Смолница

                Симона Йовева – ученичка в VІІ клас от ОУ „Неофит Рилски“, с. 

                Ловчанци

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Verified by MonsterInsights